İstanbul turizmine DenDen damgası

VIP motor yat filosu ile sektörünün en iyi taşıma firması olan Cideli iş adamı Tamer Köseoğlu’nun kurduğu Denden Denizcilik A.Ş, kurumsallığı ile göz dolduruyor.

Eklenme: 27 10 2016 Saat: 14:34  İstanbul’da 1971 yılında Cideli kaptan babanın oğlu olarak dünyaya gelen Tamer Köseoğlu’nun 4 yıl özel gemi kaptanlığı yaptıktan sonra kurduğu DenDen Denizcilik, 2005 yılında 1 VIP motor yatı ile girdiği sektörde filosunu 9’a çıkardı.  İstanbul'un en seçkin otellerine, önde gelen seyahat acentalarına ve şirketlerine hizmet veren firma 2 yıldır Türkiye’nin en iyi taşımacılık ödülünü alırken, istihdam ettiği 35 kişilik kadrosuyla da güven veriyor.

Sağlık Bakanlığı ile deniz ambulansı sözleşmesi imzalayan firmanın orta vadeli hedefleri arasında ise filosunu 20’ye çıkarmak yer alıyor.

Denden Denizcilik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Köseoğlu şöyle anlatıyor öyküsünü:

-İşimi seviyorum

“Kendime çok güvenirim. Bu başarılı çalışmalarımın sonucunda böyle bir firmanın sahibi olmaktan memleketim adına da mutluyum. Çünkü ben işimi yaptığım zaman en iyisini, en doğrusunu yapmaya çalışırım. Hiçbir zaman maddi değere önem vermedim. Sonuçta İstanbul’da bizi şuanda herkes biliyor. İstanbul bana göre çok küçük bir yer. En iyi otellerle, en iyi kurumlarla çalışıyoruz. Kurumsal anlamda en çok teknesi olan biziz. Bunlar güzel şeyler. Bunu bekliyordum, kendime güveniyordum.  Allah’a şükür iyi bir yerlere geldik.”

-Açık suda Denden Deniz Ambulansı

“Kurumsal kimliğimiz ve anlayışımız Sağlık Bakanlığına deniz ambulansı hizmeti vermemizi sağladı. Sağlık Bakanlığı talepte bulundu,2 yıllık sözleşme imzaladık. Kurumsal anlamda Sağlık Bakanlığına Türkiye’de deniz ambulansı kiralayan ilk firma olduk.  Kasım ayından itibaren 2 adet teknemizle İstanbul’da ambulanslarımız çalışmaya başlayacak.”

-Hedefimde Cide’ye otel kazandırmak var

“Çocukluğumun geçtiği Cide benim için çok şey ifade ediyor. Ortaokulu orada okudum, Cidespor’da yıllarca futbol oynadım; 2 tane gol krallığı kupam bile var.  Kastamonu genelinde ilk defa gol krallığı kupası aldım. Bazen kendime ait olan teknemle bile Cide’ye gidiyorum.  Hedeflerim arasında 3 yıl içerisinde Cide’ye bir otel yapmak var. Bu tür işlere girilirlerken kar amacı güdülür. Ancak kar ve zarar var mı diye bakarsak bu işler olmaz. Cide’nin acilen bir otele ihtiyacı var. Hayat hızla akıp gidiyor, ben Cideli olduğum için orada bir eserimiz kalsın istiyorum.  Mevcutta bir arazimiz var, tüm resmi kurumlardan onayı aldık, belediyede de projelerimiz hazır. İnşallah güzel bir otel yapacağız.”


7 soru 7 cevap

İstanbul?

En güzel şehir

Cide?

Hayatımın anlamı

Eş?

Borçlu olduğum kişi

Evlat?

Mütevazı, saygılı

Para?

Hiçbir şey

Emek?

Karşılık

Denden?

Alınterim

Tamer Köseoğlu ve Denden Denizcilik A.Ş.

“İstanbul’da 1971 yılında doğan Tamer Köseoğlu, Gülcan Köseoğlu ile evli olup,  Berat Berkay (17) ve Eray Eğmen (11) adında 2 erkek çocuğu babasıdır. 2005 yılında kurduğu  ve bugün VIP sınıfında 9 motor yatına sahip  Denden Denizcilik A.Ş., ACE OF M.İ.C.E. 2016 Yılın En İyi Etkinlik Teknesi ve 2015 Yılı En İyi Deniz Taşıma Firması ödülünü alarak sektördeki kalitesini ispatladı.”


Whatsapp

Yorumlar

RECEP AKSOY
Hemşerim olduğu için gurur duyduğum , nereden geldiğini unutmayan vefalı bir ADAM. Cide'nin ve Kastamonu'nun böyle insanlara çok ihtiyacı var.
Emine Çelik
Duyarlılığı,ahde vefasi,nazik,mütevazi bulunduğu yeri hazmetmiş,adam gibi adam Tamer Köseoğlu ödüllerin en büyüğüne lâyık,herşeyden önce insan olmanın tüm özelliklerini taşıyor hemşerim tebrik ederim

İLGİLİ

1 2 3