İstamonu 6 yaşında

Tarafı sadece Kastamonu ve Kastamonuludan yana olan gazeteniz İstamonu 6. yaşına girdi.

Eklenme: 28 04 2017 Saat: 14:41

Tarafı sadece Kastamonu ve Kastamonuludan yana olan gazeteniz İstamonu 6. yaşına girdi. Siz okurlarımızın yoğun ilgisiyle ve beğenisiyle karşılaştığımız yıllar gücümüze güç kattı. Tarihe not düşme, geleceğe rehber olma adına taşıdığımız heyecanımıza ortak, yolumuza ışık oldunuz; Teşekkür Ederiz…

Siz olmasaydınız Biz olmazdık.

                                             İstamonu bir bayrak

Yayın hayatında 6. yılına giren İstamonu’nun kuşaktan kuşağa aktarılacak gelecek hedeflerinin olduğunu bildiren Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Karadeniz, “  23 Nisan 2012’de inanmış ve adanmış insanların çabalarıyla kurulan İstamonu,  bir gazete olmanın ötesine geçti; artık bir bayrak. Bu bayrağı yere düşürmemek değil hedefimiz daima en yüksekte dalgalandırmak.” dedi.

Hedef 2022

İstamonu’nun 10. yılını kutlayacağı 2022 yılında Batı Karadeniz Bölgesinin en çok bilinen ve talep gören markası olarak anılması için alt yapı programlarının hazırlandığını kaydeden Karadeniz, büyük bir kutlamanın da o zaman diliminde gerçekleşeceğini açıklayarak şunları söyledi:

“Son 5 yılda habercilik anlayışımızın yanı sıra İstamonu Buluşmaları ve yeni kurduğumuz İstamonu Fuarcılık şirketi hepimizin ortak gururu. Bu gün elinizde 199. sayısını tuttuğunuz İstamonu’yu yıllar sonra da aynı kalitede ulaştırmak için şimdiden yoğun emek harcayan tüm ekibimize;  tarihe not düşme, geleceğe rehber olma adına taşıdığımız heyecanımıza ortak, yolumuza ışık olan sizlere teşekkür ediyoruz.”


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3