istamonu.com yenilendi

İstanbul’da ilk ve tek Kastamonu gazetesi olan, Kastamonuluların gazetesi İstamonu, web site arayüzünü yeniledi. Gazetemizde olduğu gibi internet sayfamızda da Kastamonu renklerinin kullanıldığı, modern tasarımıyla dikkat çeken ve kullanım kolaylığıyla haberlere rahat erişim sağlayan yeni web sitemiz yayına başladı.

Eklenme: 06 06 2017 Saat: 00:00

Tablet ve mobil uyumlu yenilenen web sitemizde özel haberler, Kastamonu haberleri, cemiyet haberleri ile birlikte Kastamonu etkinliklerine, dünya sathına yayılmış Kastamonululara ve daha fazlasına erişebileceksiniz. Siteyi ziyaret edenlerin haber almaktan öte bilgileneceğini ifade eden Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Gözde Yüksel,  “İstamonu’nun marka değerinin artması için tamamen güncellenen web sitemizin tasarımlarını bitirdik.  Yaklaşık bir yıl süren ihtiyaç belirleme çalışmaları sonrasında mobil uyumlu, arşivimize erişim sağlanabilecek bir yapı oluşturduk.  Aynı zamanda kurumsal yapımıza, Kastamonu etkinliklerine ve iş dünyasından eğitime, spordan sağlığa kadar tüm Kastamonuluların biyografilerine zamanla erişilebilecek bir alt yapı oluşturduk.  Siteyi kullananların daha iyi bir deneyim yaşayabilmesi adına bir dizi yeni özellik mevcut.” dedi.

Yüksel, Beranet yazılım firması tarafından yazılımı ve tasarımı gerçekleştirilen web sitesinin kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak yeni fonksiyonlar ile güncellenmeye ve gelişmeye devam edeceğine de bildirdi.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3