Vali Karadeniz: " İstamonu köprü oldu"

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz İstamonu Gazetesi’nin 8. kuruluş yıl dönümüyle ilgili mesaj yayımladı.

Eklenme: 20 04 2019 Saat: 11:43

22 Nisan’da Esenler Balo Salonunda düzenlenecek İstamonu Gazetesi 8. yıl kutlama etkinliğine katılması beklenen Vali Karadeniz açıklamasında İstamonu’nun kurulduğu günden  itibaren İstanbul ile Kastamonu arasında köprü olduğunu, şehrin  sosyal, ekonomik, kültürel gelişmesine katkı sağladığını vurguladı.

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Çağın en dinamik mesleklerinden olan gazetecilik; gündemin takip edilmesine yardımcı olacak şekilde insanlara haber ve bilgi akışını tarafsız, doğru ve zamanında sağlamak gibi önemli bir görevi üstlenmekte, ülkenin çağdaşlaşma sürecinde büyük rol almaktadırlar.

Toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alan bir görev anlayışı içinde, kamuoyunun sorunlarını gündeme getirerek kamu ile halk arasında köprü görevini yerine getirmekte olan “İstamonu Gazetesi”, bugüne kadar ilkeli ve objektif yayınları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Kültür Başkentliği unvanı taşıyan Kastamonu ilimizin de ülkemiz ve uluslararası tanıtımında büyük katkılar sağlayan hem yerel hem de ulusal alanda basınımızın önemli bir üyesi olan İstamonu’nun bu bilinç ve anlayış içerisinde yapmakta olduğu başarılı hizmetlerinin artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Yayın hayatına başladığından bu yana aralıksız olarak okuyucularıyla buluşan ve ilimizin sosyal, ekonomik, kültürel gelişmesine katkı sağlayan “İstamonu Gazetesi” nin 8. kuruluş yıldönümünü kutlar, tüm çalışanlarını tebrik eder ve bundan sonraki yayın hayatında başarılarının devamını dilerim.”

Kaynak: İSTAMONU


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3