Trakya’nın İki Ucu Bir Araya Geldi

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Karadeniz, Tekirdağ Saray Kaymakamı Adnan Tezcan ile birlikte Edirne’nin Enez ilçesi kaymakamlığına atanan Şükrü Alperen Göktaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eklenme: 08 10 2020 Saat: 11:13

Makam ziyareti sonrası ilçenin tarihi ve turistik yerleri hakkında Kaymakam Göktaş bilgi aktardı.

Makamda gerçekleşen ziyarette konuşan Taşköprülü mülki idare amiri Şükrü Alperen Göktaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Meslek büyüğüm Devrekanili hemşerim Saray Kaymakamı Adnan Tezcan ile daim yanımızda olan İstamonu Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Karadeniz’in göreve atanır atanmaz gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı çok memnun oldum. Edirne halkının yanı sıra tüm Kastamonulu hemşerilerimize kapımız açık.” dedi.

İki yıldır Saray Kaymakamı olan Devrekanili mülki idare amiri Adnan Tezcan da Trakya’da Kastamonu birliğini sağlamak adına tüm çalışmalara destek olduğunu kaydederek Göktaş’a görevinde başarılar diledi. Tezcan, “Hem mesleki alanda hem de memleket olarak aynı potada eridiğimiz bir hemşerimle yakın ilçelerde görev yapmanın bölgemiz ve hemşerilerimiz adına fayda sağlayacağına inanıyorum.” diye konuştu.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Karadeniz ise ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “İstamonu Gazetesi olarak yetişmiş insan potansiyelimizin daima farkındayız. Bunu gazetemizin düzenlediği programlarla da göstermeye çabalıyoruz. Trakya’nın Marmara ve Karadeniz’e kıyısı olan Saray ilçesinin yanında Ege çıkış kapısı olan Enez ilçe kaymakamı da artık Kastamonulu. Trakya’nın iki ucu bürokrat hemşerilerimiz sayesinde birleşecek. Gerek sivil toplum kuruluşlarında görev alan gerekse siyasette yer alan Kastamonulu hemşerilerimizin de duyarlılık göstererek manevi anlamda bürokratlarımızın yanında olması temennim.”

 


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3