Ticaretin Rehberi Çıktı

Kastamonu İş Dünyası Rehberi Dergisinin ilk sayısı çıktı.

Eklenme: 16 01 2021 Saat: 09:01

İstamonu Yayıncılık tarafından hazırlanan Kastamonu İş Dünyası Rehberi Dergisinin ilk sayısı çıktı. Türkçe ve İngilizce firma tanıtımlarının yer aldığı dergide 18 sektörden 222 firma bulundu.

İstamonu Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karadeniz, güncel veri tabanına sahip Kastamonu İş Dünyası Rehberi’nin seri halinde devam edeceğini bildirdi.

Ticareti güçlendirecek etkinliğin ilk adımı

2021-2023 serisinin ilk dergisinin yayınlandığını belirten Hüseyin Karadeniz, “İlk serimizde 18 sektör ve 222 Kastamonulu firmanın güncel bilgileri yer aldı. Hazırlığına başladığımız devam serileri ile yeni firmalar Kastamonu İş Dünyası Rehberine eklenecek. 2023 biterken bini aşkın firmanın yer aldığı büyük rehber hazırlanacak. Bu büyük rehber aynı zamanda bir tedarik zincirini güçlendirecek ticari bir etkinliği ev sahipliği yapacak.” dedi.

Türkiye’de ekonomi merkezlerine ulaştırılan Kastamonu İş Dünyası Rehberi Dergisi ayrıca ticaret müşavirliklerine ve ataşeliklere de iletiliyor. Dergide Türkçe ve İngilizce tanıtımlarıyla yer alan firmaların geniş kapsamlı bilgilerine dijital platformda karekod uygulaması ve www.rehber37.com internet sitesinden ulaşılabiliyor.

Haber: İSTAMONU


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3