Kaymakcı: ❝Firmalara İlgi Artacaktır ❞

İstamonu Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Karadeniz Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı’yı makamında ziyaret etti. Kaymacı, İstamonu tarafından hazırlanan Kastamonu Ticaret Rehberinifirmalara ilgiyi artıracak bir çalışma olarak değerlendirdi.

Eklenme: 18 02 2021 Saat: 15:53

İstamonu Yayıncılık tarafından hazırlanan Kastamonu Ticaret Rehberini inceleyen Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği (AB) Başkanı Faruk Kaymakcı, “Önemli bir kaynak niteliği taşıyan rehber çalışması firmalara olan ilgiyi artıracak.” dedi.

İstamonu Yayıncılık tarafından 18 farklı sektörden 222 firmanın yer aldığı Kastamonu Ticaret Rehberinin içeriğini Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği (AB) Başkanı Faruk Kaymakcı değerlendirdi.

Tanıtımların Türkçe ve İngilizce olarak yer aldığı rehber çalışmasının firmalara olan ilgiyi artıracağını vurgulayan Tosyalı bürokrat Faruk Kaymakcı, “Önemli bir kaynak niteliği taşıyan Kastamonu Ticaret Rehberi başkonsoluklar ve büyükelçiliklerle paylaşıldığında çok ülkeden Kastamonu’nun değişik sektörlerdeki firmalarına eminim ilgi artacaktır. İstihdam, üretim ve ihracat artacaktır. İstamonu’yu yararlı, bilgilendirici, ihracatçı ve ithalatçı firmaları bir araya getirecek bu çalışmasından dolayı kutluyorum. Hüseyin Karadeniz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kastamonu Ticaret Rehberinin Kastamonu’muza ve ülkemize faydalı olmasını diliyorum.”


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3