İstamonu’dan Komutanlara Ziyaret

İstamonu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Karadeniz, Kastamonulu olan Kütahya İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kırbaç ve Bilecik İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Faruk Dirgen’i makamında ziyaret etti.

Eklenme: 08 06 2021 Saat: 11:45

İstamonu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Karadeniz Kastamonulu olan Kütahya İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kırbaç ve Bilecik İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Faruk Dirgen’i makamında ziyaret etti.

Yaklaşık bir yıldır Kütahya İl Jandarma Komutanı olan Albay Murat Kırbaç, İstamonu sayesinde diğer illerde görevli hemşerilerinden haberdar olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Aslen Tosyalı olan Albay Murat Kırbaç, “Kastamonu ve Tosya ile bağımı hiçbir zaman koparmadım. Okul ve mesleğim dolayısıyla farklı illeri tanıma fırsatı buldukça memleketimizin eşi benzeri olmayan doğal ve kültürel güzelliklere sahip olduğunu anlıyoruz. İstamonu da hemşerilerimizle bağ kurarak farkında olmamızı sağladı.” dedi.

Yaklaşık üç yıldır Bilecik İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Faruk Dirgen de İstamonu’nun arşivinde muhafaza ettiğini bildirerek şunları söyledi: “İstamonu’nun bana ulaştığı andan itibaren tüm sayılarını arşivimde tutuyorum. Gazetedeki haberlerin yanı sıra ilanlardan bile hemşerilerimize ulaşmak mutluluk verici.”

Günün anısına İstamonu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Karadeniz, Albay Murat Kırbaç ve Albay Faruk Dirgen’e Kastamonu Sepeti ile Kastamonu Ticaret Rehberini takdim etti.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3