Memleket Sohbetleri Dolu Dizgin

İstamonu medya ortaklığında Kas-Der Kağıthane Şubesi tarafından düzenlenen Memleket Sohbetleri programının ikincisi 28 Temmuz’da gerçekleşecek.

Eklenme: 27 07 2021 Saat: 15:02

Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) Kağıthane Şubesi ve İstamonu Gazetesi ortaklığında düzenlenen “Memleket Sohbetleri” programının ikincisine, Kastamonu İl Tarım Orman Müdürü Fatih Önlem, Kastamonu TKDK İl Koordinatörü Ahmet Kuyulu katılacak. Programın moderatörlüğünü Hüseyin Karadeniz gerçekleştirecek.

Kas-Der Kağıthane Şube Başkanı ve İstamonu Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Karadeniz yaptığı açıklamada, Kastamonu’ya dair her alanda ufuk açıcı ve içeriklerle hazırlanmış olan “Memleket Sohbetleri” programın amacının Kastamonu bilincinin arttırılmasına yönelik bir çalışma olmasının yanı sıra yatırımcıları doğru ve birinci elden bilgilendirmek olduğunu açıkladı.

Sadabad Nikah Sarayı ve Kültür Merkezinde saat 19:30’da başlayacak programda Yılmaz Cesur sahne alacak. Korana virüs tedbirleri kapsamında ziyaretçilerin olacağı program İstamonu Gazetesi Facebook sayfasından da canlı yayınlanacak.

İstamonu medya sponsorluğu ve organizesinde gerçekleşen programın destekçileri arasında Eymen Efe Gümrük Müşavirliği, PLT Taşımacılık, Kare Cephe, İnfo Gayrimenkul, Natural Güzellik ve Estetik Merkezi bulunuyor.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3