İstamonu Anadolu’ya Trakya’dan Açılıyor

İstamonu Gazetesi Buluşmaları kapsamında ilk bölgesel toplantı Trakya’da gerçekleşecek.

Eklenme: 21 01 2022 Saat: 18:41

İstamonu Gazetesi Anadolu’ya açılıyor.  34.’sü düzenlenecek İstamonu Buluşmaları kapsamındaki ilk bölgesel toplantının adresi Trakya olacak.

İnan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Orhan İnan ev sahipliğinde 29 Ocak’ta Lüleburgaz’da yapılacak toplantıya Trakya Bölgesindeki kamu kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş insanları katılım sağlayacak.

İstamonu Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Karadeniz, Trakya Bölgesi’nde gerçekleşecek toplantının ilk bölgesel organizasyon olduğunu belirterek, “Faaliyetlerine 2012’de başlayan İstamonu Gazetesi medyadaki etkinliğinin dışında gerçekleştirdiği İstamonu Buluşması organizasyonları ile Kastamonu değerlerini buluşturmada farkını belli etti. İstanbul dışında ilk kez gerçekleşecek bölgesel toplantımızın ilk adresi Trakya olacak.” dedi.

Kastamonuluların Trakya Bölgesi’ndeki etkinliğinden bahseden Karadeniz, “Kaymakamlar, millî eğitim müdürleri, çevre ve şehirclik il müdürü, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, hakimler, savcılar, askeri ve sektörlere yön veren çok sayıda iş insanının etkin olduğu Trakya Bölgesi’nde, 34. İstamonu Buluşması değerlerle buluşmak için önemli bir fırsat olacak.” diye konuştu. 

Haber: İSTAMONU


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3