”Duygusal Ayrılık” Raflarda

Dadaylı hemşerimiz, aşk yazarı Mustafa Cifci’nin yeni kitabı “Duygusal Ayrılık” seçkin mağazalarda yerini aldı.

Eklenme: 09 01 2023 Saat: 17:48

Yazdığı kitaplar ve sözlerle Aşk edebiyatına önemli katkılar sunan, aşkın en seçkin yazarlarından birisi olan Aşk Yazarı marka tescilli Mustafa Çifci'nin yeni kitabı "Duygusal Ayrılık” Kitap Yurdu Doğrudan Yayıncılık (KDY) katkılarıyla yayınlandı.

Duygusal Ayrılık insan ilişkilerinde bir devrim gibi! İnsanın içsel dünyasını sorgulayan, kişinin yalnızlığını ele alan, kimi zaman unutulan kimi zaman hafife alınan sevginin gücünü anlatan muhteşem bir eser. Evlilik, aile, kardeş, sevgili, eş, dost ve arkadaş sevgisinin nakış nakış nasıl işlendiğini, aşkın karanlık sokaklarını, duygusal ayrılıkların yıkımlarına bu dev eserde şahit olacaksanız.

Kitabı okurken arada bir durup, “Burada anlatılan benim hayatımdan bir kesit” diyeceğiniz, sayfalar arasında gezinirken kimi zaman hüzünlenip gözleriniz dolacak, kimi zaman da yaşamın doyumsuzluğunda kendi yaşamınızdan kesitler bulacaksınız. Çok yoğun bir aile sevgisi ve kırık bir aşkın insanı nasıl yok ettiğine tanık olacaksınız.

Aile, eş, anne, baba ilişkilerinin sağlıklı yollarını yaşanmış örnekleriyle anlatılan kitabı her yaş grubunun okuması toplumsal fayda sağlayacağı çok net olup, kitabı okumanız kendinize ve çevrenize bir iyilik, bir katkı olacaktır.

(Ulusal Gazete)

 


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3