NEFES ARTIK SGK’LI

1 yıl önce Kastamonu’da Batı Karadeniz Bölgesi’ninen kapsamlı hastanesi olarak faaliyetlerine başlayan Özel Nefes Hastanesi, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşma sağlayarak, SGK ekranı açtı.

Eklenme: 16 01 2023 Saat: 18:40

“Kastamonu Sağlığına Nefes Olmaya Geliyoruz’ mottosuyla hizmete giren, Özel Nefes Hastanesi’nde SGK anlaşmasının gerçekleşmesi büyük bir sevinçle karşılanırken, konuyla ilgili açıklama yapan Özel Nefes Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Sinan Altıkulaç, toplam 48 hasta yatağı ve alanında uzman hekimlerin de yer aldığı 150 kişilik tıp ekibiyle standartların üzerinde bir sağlık hizmeti sunduklarını ve “4 bin metrekarelik kapalı alanda, 40 milyon liralık bir yatırımla kurulan ileri teknolojili hastanemizde Kastamonulu hemşerilerimize en iyi sağlık hizmetini verdiklerini söyledi”

Altıkulaç, “Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Radyoloji, İç Hastalıklar (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Psikolog, Diyetisyen ve Acil Sağlık Hizmetleri branşlarında hizmet verecek olan Özel Nefes Hastanesi’nde Kulak-Burun-Boğaz, Üroloji, Kardiyoloji ve Gastroentereloji servisleriyle hizmete devam edeceklerini” söyledi.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3