Yılın İlk Toplantısı Düzenlendi

Kastamonu Konfederasyonu (Kas-Kon) Gençlik Kolları 2023 yılının ilk toplantısını kahvaltı organizasyonu ile gerçekleştirdi.

Eklenme: 20 01 2023 Saat: 15:12

Kas-Kon Genel Başkanı Mehmet Alver ve Gençlikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Yıldırım’ın katılım gösterdiği toplantıda Kastamonu Gençliği için önemli kararlar alındı.

2023 yılı aksiyon planının istişare edildiği toplantıda Kas-Kon Gençlik Kolları Genel Başkanı Sercan Okur ‘’Gençler olarak memleketimize hizmet yolunda daima en önde olacağız’’ dedi.

Kastamonu Gençliğinin siyasetteki yerine vurgu yapan Başkan Okur, 2023 yılında Kastamonu gençliğinin diğer tüm alanlarda olacağı gibi özellikle siyasette de önemi adımlar atarak, gençlerin siyasette temsili ile ilgili özellikle çalıştıklarını belirtti.

Bir Sivil Toplum Kurumu olarak hoşgörü ve kardeşlik modelinde yapılandıklarını belirten Okur; ‘’Hep söyledik yine söylüyoruz gençlik kolları olarak başta Kastamonu gençliği olmak üzere, kapımız tüm Türkiye gençliğine açıktır unutmayalım ki biz ekipten ziyade bir aileyiz’’ sözleri ile konuşmasına son verdi.

Toplantı, 2022 yılı faaliyet raporunun Kas-Kon Genel Başkanı Mehmet Alver’e sunulmasıyla son erdi.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3