Erol, “Çalışma Şartlarını Düzelteceğiz”

Yeniden Refah Partisi İl Başkan Yardımcısı Halkla ilişkiler Birim Başkanı Recep Erol Sultangazi İlçe Başkanı Yasin Kul ve Kastamonulu hemşerimiz Nurettin Cabbar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla kahvaltı da buluştu.

Eklenme: 23 01 2023 Saat: 12:51

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halkla ilişkiler Birim Başkanı Recep Erol, Sultangazi İlçe Başkanı Yasin Kul ve Kastamonulu hemşerimiz Nurettin Cabbar’ın katılımıyla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla kahvaltı programı düzenlendi.

Düzenlenen kahvaltı programında kısa bir konuşma yapan Erol, basın mensubu bireylerin çalışma şartlarını düzenleyeceklerinin sözünü vererek şu ifadeleri kullandı; “10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle Sultangazi'nin kıymetli medya mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldik. Adaletli yayın anlayışıyla çalışmalarını sürdüren ilçemizin kıymetli medya mensuplarını bu duruşlarından dolayı kutlarım. Bu vesileyle değerli medya mensuplarımızın tekrardan 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlar, milli görüş iktidarında kendilerine gereken değerin verileceğinin ve çalışma şartlarının düzelteceğimizin sözünü veriyoruz.”


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3