Tek Liste İle Pazarcı Başkan

Eklenme: 26 01 2023 Saat: 11:41

Tosya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin 68. olağan genel kurulu toplantısı, Doğramacı Gala Salonunda yapıldı.

Tosya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin toplantısında yapılan seçime tek liste katılan Mustafa Pazarcı, Mehmet Erzayın, Ahmet Baş, Ahmet Özelmacı ve Hasan Atan oy birliği ile yönetim kuruluna seçildi.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil; “Başkan Mustafa Pazarcı ve yönetim kurulu üyelerine, kendisini ve ekibini kirletmeden, karalanmadan güzel bir şekliyle uzun yıllardır bu işi götürüyorlar tebrik ve teşekkür ediyorum huzurlarınızda. Esnaf odasının kullandığı kredi limitleri çok yükseldi. Bu krediyi alma şekillerini biraz daha kolaylaştırmamız lazım. Esnafımızın bu faydalı durumdan istifade etmesini daha da kolaylaştırmamız lazım. Bu da bir belediye başkanı olarak sizlerden benim ricam bunun yolu yöntemi farklı şekilleri varsa bu noktada esnafımıza biraz daha yardımcı olmak babında sizlerden destek istiyoruz. O yüzden esnaf kardeşlerimiz bu krediye daha kolay ulaşabilirse onlar içinde daha yararlı olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Toplantıya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, siyasi parti ve STK temsilcileri, davetliler ve kooperatif üyeleri katıldı.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3