Marangozların Sorunları Konuşuldu

Kastamonunun Tosya ilçesinde bir araya gelen marangozlar, istişare toplantısında sorunlarını konuştu.

Eklenme: 28 01 2023 Saat: 13:03

Tosya Marangozlar ve Bıçkıcılar Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, ahşap sektöründe faaliyet gösteren esnaf bir araya geldi.

Toplantıda konuşan Tosya Marangozlar ve Bıçkıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Salim Karabıyıkoğlu; "Bizler ilçemizin sektör alanında adını duyurmak ve ürünlerimizi dünyanın ve ülkemizin dört bir köşesine göndermek için çaba sarf ederken, sektörümüzün sorunlarıyla baş başa kaldık. Özverili davranarak yaşam mücadelesini sürdürmekteyiz. Allah yardımcımız olsun. Yönetimimiz olarak üyelerimizle sürekli olarak ikili ilişkilerimizi sıcak tutarak üyelerimizin sorunlarını birebir dinleyerek çözüm yollarını birlikte bulmaya çalıştık. Bu sayede kocaman bir aile olan odamızı, üyelerimizin göğsünü gere gere kapısını açabildiği bir yuva haline getirdik" şeklinde konuştu.

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda sektörde yaşanan sorunlar ele alındı. Tosya Marangozlar Odası'nda gerçekleştirilen toplantıya Oda Başkanı Salim Karabıyıkoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ve ahşap sektöründe çalışan esnaf katıldı.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3