TMD Kastamonu, Şatırgil İle Devam

Türkiye Muhtarlar Derneği (TMD) Kastamonu Şubesi’nin 12’nci olağan genel kurulu TMD Şube Başkanı Ahmet Şatırgil, seçimlere tek listeyle girerek yeniden başkan seçildi.

Eklenme: 23 02 2023 Saat: 11:24

Şatırgil’in yönetim kurulu listesinde; İsmail Ayvat, Sakin Pazarlı, Yaşar Arslan, Mustafa Güler, Fethi Zurnacıoğlu, Enver Özdemir, Çetin Taşcıoğlu, Turhan Köse ve irfan Davutoğlu yer aldı.

Denetleme Kurulu’nda ise; Niyazi Köseoğlu, Niyazi Çeviricioğlu ve Niyazi Yavaş bulunuyor.

Üst kurul üyeliklerinde; Mehmet Leblebicioğlu, Ahmet Şatırgil, İsmail Haliloğlu ve Selahattin Çapraz seçildi.

Türkiye Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Ahmet Şatırgil, genel kurulda yaptığı açılış konuşmasında, derneğin 102 muhtardan oluştuğunun bilgisini vererek; “Bizlerin görevi birlik, beraberlik ve samimiyettir. Biz muhtarlar kendi köyüne hizmet vermek için seçilmişizdir. Köyümüzde yapılması gereken işlerden sorumluyuz. Bizler devletle her zaman birlikte ve devletin her zaman emrindeyiz. Bizler seçilmiş, güvenilen insanlarız. Birliğimizin amacı büyük bir muhtarlar ailesi olmak, sorunlarımızı dile getirmek, zor günlerimizde birbirimize destek olmak, birbirimizi iyi tanımak ve sohbet etmektir. Bizler hiçbir zaman yalan ve düzenbazlık yapmayız. Bizler örnek seçilmiş insanlarız.”

Genel kurula; Vali Avni Çakır, Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Zafer Özden, bazı kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve muhtarlar katıldı.

Programda ayrıca depremde hayatını kaybedenler adına Kur’an-ı Kerim ve dua okundu.

(Emre Çevikoğlu)


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3