Konteyner Sınıf Yapacaklar

Abdurrahmanpaşa Lisesi okul yönetimi ile Abdurrahmanpaşa Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği yönetim kurulu, Hatay’a konteyner sınıf yapmak için kampanya başlattı.

Eklenme: 06 03 2023 Saat: 16:32

Düzenledikleri kahvaltı programında bir araya gelen, Abdurrahmanpaşa Lisesi okul yönetimi ile Abdurrahmanpaşa Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği yönetim kurulu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Abdurrahmanpaşa Lisesi olarak Hatay Arsuz'da konteyner sınıf yapmayı istediklerini söyledi. Dernek yönetimi de söz konusu girişimi desteklediklerini ve mezunlar olarak katkı sunacaklarını belirtti.

Bu kapsamda Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen yerler arasında bulunan Hatay'ın Arsuz ilçesinde konteyner sınıf için bağış kampanyası başlatıldı. Başlangıçta bir konteyner sınıf hedeflenen kampanyada, bağış durumuna göre konteyner sayısının artabileceği ifade edildi.

Kampanya 15 Mart’a Kadar Devam Edecek

Deprem bölgeleri için konteyner sınıf projesi başlattığını söyleyen Abdurrahmanpaşa Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Nurten Ciğerci, “Atatürk'ün çizdiği uygarlık yolundan hiç sapmayan büyük lisemiz gereğini yapacaktır. Bu bağış kampanyasına katılım değerli olup, miktarın hiç önemi yoktur. Burada bir çocuğumuzun dahi hayatına dokunabilirsek ne mutlu bize. Lisemiz mezun ve mensuplarına çağrıda bulunuyor, 15 Mart tarihine kadar kampanyamıza destek olmalarını bekliyoruz” şeklinde konuştu.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3