Seçime Hazırlık

14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı seçimiyle birlikte yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Kastamonu, İstanbul, Karabük, Ankara ve Tekirdağ’da kulisler de ismi geçen ve çok konuşulan 32 Kastamonulu isimlerden bazıları şunlar;

Eklenme: 13 03 2023 Saat: 11:15

İstanbul AK Parti’de; Ali Yazlı, Mehmet Umur, Murat Demir, Orhan Narin, Esat Kalay, Tuncay Şenol, Kubilay Salihvatandaş, İbrahim Şengül, Rabia İlhan Kalender, Hulusi Şentürk ve Çetin Duman.

İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi MHP’de ise Mehmet Çamur

Kastamonu Ak Parti’de; Kadir Sorucuoğlu, Devlethan Yazımcı, Neslihan Kaya Tufan, Mücahit Dağdelenoğlu, Hüseyin Arslan, Tuncay Yılmaz, MHP’den Emin Çınar, İyi Parti’den Ahmet Katar.

Cumhuriyet Halk Partisi CHP İstanbul’da ise Mevcut Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı’nın İstanbul’dan aday olacağı konuşulurken, Muhittin Tığlı, Mehmet Diribaş, Altan Aygün ve Osman Tellioğlu.

İyi Parti İstanbul’da Muharrem Kaşıtoğlu ve İş adamı Selçuk Kedi.

Büyük Birlik Partisi’nde genel başkan yardımcısı olan iki hemşerimizden Mahir Alay’ın Ankara’dan, Ahmet Yelis’in ise ismi İstanbul’dan kulisler de yer almakta.

Karabük Ak Parti’de Çatalzeytinli iki hemşerimiz Özkan Çetinkaya ve Bülent Ersöz’ün aday adaylıkları konuşulurken, Özkan Çetinkaya Ak Parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığını görevini halen yürütürken, İş adamı Bülent Ersöz’de 2017’de Karabük İl Başkanlığı, 2018 yılında ise 27. Dönem Milletvekili aday adayı olmuştu.

Deva Partisi İstanbul’da ise Mevcut İl Başkanı Dr. Erhan Erol.

Trakya bölgesi Tekirdağ da Ak Parti’den Kurtuluş Ay, Kırklareli’nde ise Saadet Partisi’nden mevcut il başkanı Mustafa Abdurrezzak’ın isimleri kulisler de geçmekte.

Haber-İSTAMONU

 


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3