HERKES NOTUNU ALACAK

14 Mayısta yapılacak, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum diyen Kas-Der Genel Başkan Yardımcısı Nihat Sezer; “Ehliyet ve liyakat sahibi Kastamonulu adayların yer bulmadığı partilere kapalı olduklarını belirterek, bu seçimde herkes hem genel hem de yerel de notunu alacak” dedi.

Eklenme: 17 04 2023 Saat: 12:57

Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) Genel Başkan Yardımcısı ve İş adamı Nihat Sezer, “2023 seçimleri için Kas-Der ailesi olarak imza altına alınmış ve Genel Başkanımız Remzi Şen tarafından açıklanan basın bildirisinde, tüm camiamıza ve siyasi partilere net bir mesaj verilmiş, listelerinde aday adayı olan hemşerilerimize yer vermeyen siyasi partilere, oy vermeyeceğimizi, verdirmeyeceğimizi belirtmiştik. Şimdi bu bildirinin karşılık bulabilmesi adına, Cumhur İttifakı’nın omurgasını oluşturan AK Parti, MHP ve BBP listelerinde adaylarımıza yer vererek hemşerilerimize duydukları güvenden dolayı teşekkür ediyoruz. Listelerinde yer vermeyen diğer siyasi partilerle de hesap kesme vakti” olduğunu söyledi.

Millet ittifakının omurgasının oluşturan CHP’ye yüklenen Sezer, “İstanbul’da 98 milletvekili adayı belirleyen partinin bir tane bile Kastamonulu adayı göstermediğine dikkat çekerek; "Tarlada izi olmayanın, harman da yüzü olmazmış. Şimdi İttifakındaki diğer siyasi partilere de aynı soruyu soruyorum, Kastamonuluların karşısına hangi yüzle çıkacaksınız” diye sordu.

Haber-İSTAMONU


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3