ADAY GÖSTERİLDİ

14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için İyi Parti’den aday adayı olan Kastamonulu iş adamı Selçuk Kedi (40), İstanbul 3. Bölge 7. sıradan aday gösterildi.

Eklenme: 17 04 2023 Saat: 15:13

İyi Parti’nin 9 Nisan’da açıklanan İstanbul 3. Bölge listesin de yer almayan Selçuk Kedi’nin, İyi Partiye yapılan itirazlar sonucunda yeniden değerlendirmelere tabi tutularak, Batı Karadeniz ve Kastamonu kontenjanından aday eksikliğini göz önünde bulundurarak değerlendirme yapıldığı öne sürüldü.

15 Nisan’da Ankara’da yapılan İyi Parti, Milletvekili Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’nda adı açıklanan Selçuk Kedi, “İstanbul 3. Bölge 7. Sıradan milletvekili adayı gösterilmesiyle ilgili olarak, elimizden gelenin en iyisini, önce partimize, sonrada din, dil, ırk ve mezhep farkı gözetmeksizin milletimize hizmet olarak sunacağım için mutluyum. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’e, partimizin ana kademe, il ve ilçe teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Bugün itibariyle Beylikdüzü’nde seçim çalışmalarına saat 17.00 itibariyle start veriyoruz” diye konuştu.

Haber-İSTAMONU

 


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3