Danacılar Tesktil'e Ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, MKYK Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Adayı Mehmet Umur Tosyada faaliyet gösteren Danacılar Tekstili ziyaret etti.

Eklenme: 28 04 2023 Saat: 18:26

15 yıldır sektörde tasarım ve modellemeleriyle yer alan ve üretimini kot kumaşı üzerinde sürdüren Tosyalı iş adamı Kenan Danacı’nın sahibi olduğu Danacılar Tekstili de ziyaret edenler arasında AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, AK Parti İlçe Başkanı H. Mete Dikişci, Kadın Kolları Başkanı Sevgi Cınbar, Gençlik Kolları Başkanı Murat Musaoğlu, İl ve İlçe teşkilat mensupları yer aldı.

Umur; “Grup Başkanvekilimiz ve Bartın Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç Bey, İl Başkanımız Doğan Ünlü Bey ve kıymetli teşkilat mensuplarımızla beraber, Tosya ilçemizde, esnaflarımızı, muhtarlarımızı, Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren firmalarımız ve emekçi kardeşlerimizi ziyaret ederek 14 Mayıs'ta dua ve desteklerini istedik. Kenan Danacı kardeşimizi ailesini tebrik ediyorum. Üreten Türkiye'nin kalbi Tosya da her şekilde öne çıkmış" diye konuştu.

Haber-İstamonu


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3