Başkan Sekmen’e Güven Oyu

Eyüp Modesa Mobilyacılar Çarşısı Kooperatifi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Kastamonulu iş adamı Ayhan Sekmen ikinci kez güven oyu alarak yeniden başkan seçildi.

Eklenme: 22 05 2023 Saat: 14:13

Marangozlar Sitesi olarak 1956 yılında kurulan ve bünyesinde 393 firma bulunan İstanbul’un en eski mobilya merkezi olan Modesa Mobilyacılar Sitesi Kooperatifinde yönetim seçimleri yapıldı. Mevcut Başkan Ayhan Sekmen oy birliği ile yeniden başkan seçildi

Göreve geldikleri 2021 yılından itibaren, MODESA varlığı ve markasına önemli yatırımlar yaptıklarını belirten Sekmen, Türk Mobilya sektörünün hamisi konumunda ki, köklü kooperatifin bu doğrultuda çalışmalarına hız kazandırdıklarını belirterek hem vatandaş nezdinden hem de kamusal alanda farkı konuşulan bir kooperatif oluşturmak için zemin hazırladıklarını bununda meyvelerini yıl sonuna doğru alacaklarını belirtti.

Sekmen, MODESA’nın sektör de bilinirliğine ve bilinç altındaki varlığını arttırmak için çabalıyoruz ifadelerini kullandı.

Başkan Sekmen; “Eyüp Modesa Mobilyacılar Sitesi Kooperatifi olan kongresinde 2 yıl daha başkanlık görevini oy birliği ile şahsıma ve yönetimime tevdi edildi. Tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Canla başla çalışan yönetim kurulu arkadaşlarıma, bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Allah utandırmasın” dedi.

Haber-İSTAMONU


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3