Kasyö-Der’de Görev Değişikliği

Kastamonu ve Yöresi Dayanışma Derneği (Kasyö-Der) Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucuna göre yeni Başkan Sadık Erikci oldu.

Eklenme: 23 05 2023 Saat: 12:57

Kasyö-Der Olağan Genel Kurul Toplantısı 21 Mayıs Pazar günü Ankara’da gerçekleşti. 2003 yılında Ankara’da faaliyete geçen Kasyö-Der, pazar günü gerçekleştirdiği Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlık için Sadık Erikci ve Şefika Biçer’in ayrı listeler vermesiyle seçim 2 başkan adayı arasında gerçekleşti.

Kastamonu Dernekler Federasyonu (KASDERFED) Onursal Başkan’ı Kazım Şahin’in Divan Başkanlığı’nı yaptığı Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan seçimde Sadık Erikci başkan seçildi.

Kasyö-Der yeni başkanı Erikci; “Başkanlık görevine beni layık gören ve oy kullanan herkese teşekkür ediyorum. Benim makam mevki talebim yok. Zaten ihtiyacımda yok. Kasyö-Der’i hakkettiği konuma getirmek için yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte var gücümüzle çalışacağız. İnanıyorum ki bu süreçte sizlerde her konuda bizim destekçimiz olacaksınız. Şimdiden sizlere teşekkür ediyorum.”

Sadık Erikci başkanlığındaki Yönetim Kurulu’nda; Nagehan Akbaba, Mutlu Bezmek, Yüksel Nazlı Erdem, Fikriye Malkoç, Satiye Karapek, Hanife Ünlü, Münire Ünlü, Şenil Ünlü, Yüksel Er, Ali Çotuk, Bilal Diribaş, Orhan Yılmaz, İ. Hakkı Usta, İlhan Sertkale, Numan Öz yer alırken, Denetim Kurulu’nda ise Güler Özkarar, Emine Bilgin ve Elif Özkan Şahin yer aldı.

Haber-İSTAMONU


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3