Festival Sona Erdi

Pınarbaşında düzenlenen 6. Türkiye Kanyon ve Doğa Sporları Festivali yoğun bir ilgiyle karşılandı. 3 gün boyunca dolu dolu geçen festival sona erdi.

Eklenme: 14 08 2023 Saat: 16:09

Pınarbaşı'nda düzenlenen 6. Türkiye Kanyon ve Doğa Sporları Festivali 10-13 Ağustos tarihleri arasında coşkulu bir şekilde kutlandı. Dünyanın en derin kanyonları arasında gösterilen Valla Kanyonu'nun yanı sıra Horma Kanyonu'nun da yer aldığı ilçedeki festival kapsamında, kanyon geçişleri ile çok sayıda etkinlik düzenlendi. DJ Nail, ünlü sanatçı Öykü Gürman ve yöresel sanatçı Metin Çay vermiş olduğu konserler ile akşam saatlerinde vatandaşlar eğlenceli vakit geçirdi.

Festival kapanış programı ise Pınarbaşı'lı Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile birlikte; Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Vali Yardımcısı Ahmet Coşkun, Pınarbaşı Kaymakamı Serkan Tokur, Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar, Devrekani, Doğanyurt, Seydiler, Taşköprü, Şenpazar Belediye Başkanları, AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Serap Ekmekçi ve Halil Uluay, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, İlçe Başkanları, Kurum Amirleri ve vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3