Özdemir, Belediye Başkanı Adayı

Muhasebeciler Odası önceki dönem Başkanı ve Onursal Başkanı Yaşar Özdemir, 2024 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek belediye seçimleri öncesinde AK Parti’den aday adayı olduğunu ilan etti.

Eklenme: 17 08 2023 Saat: 16:03

İlk ziyaretini Mimarlar Odası’na yapan Özdemir, ortak akıl ve istişare kültürüne vurgu yaparak, şehri imar eden mimarlarla Kastamonu’yu konuştuklarını, ziyaretlerin diğer sivil toplum kuruluşları ile de süreceğini kaydetti.

Özdemir, adaylık çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini Mimarlar Odası'na yaptığını dile getirerek şunları kaydetti; "Kastamonu Belediye Başkanlığı adaylığına giden yolda, istişare ve ortak akıl kültürünü de yerleştirebilmek adına, bu şehrin hem alt yapısını, hem üst yapısını, hem de çevre düzenlemesi gibi konuların aslında birinci önceliği olan Mimarlar Odası’ndan ziyaretlerimize başladık.”

İstişare ve ortak akılla Kastamonu Belediye Başkanlığına giden bir yol inşa etmek için çalışmalara başladıklarını söyleyen Özdemir; “Bu konuda da tabii ki bundan sonraki süreçte de bütün sivil toplum örgütleri ile görüşmelerimiz fikir alışverişlerimiz devam edecek. Bunların sonucunda ortaya hem güzel projeler hem de sürdürülebilir bir Kastamonu için ne yapılmalı bunu daha iyi anlamış olacağız. Aday adaylığı sürecinin adaylığa dönüşmesi halinde de bunlar daha da artarak seçim sürecini tamamlamayı düşünüyoruz. Rabbim hem Kastamonu’muz için, hem ülkemiz için hakkımızda hayırlısını nasip etmesi dilekleriyle teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3