Gümüş, Özel Çocuklar ile Bir Arada

Hasan Gümüş, Kadı Dağı Halk Eğitimi Merkezi Özel Yürekler Ek Binasına ziyaret gerçekleştirdi. Gümüşün gerçekleştirdiği ziyarete Şube Müdürü Mücahit Kılıçta eşlik etti.

Eklenme: 25 08 2023 Saat: 12:06

Merkezde konuşma yapan Gümüş, öğrenciler ve velilerle sohbet etti. Özel öğrenciler ve velilerin eğitim alabildiği merkezde konuşan Gümüş, "Onların yaşama sevinçlerini yüksek tutarak hayata sarılmalarından büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

Kastamonu İl Milli Eğitimden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Gümüş: "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın"

''Özel çocuklarımızın ilgi yetenek ve yeterliliklerinin desteklenmeleri halinde neleri başarabileceklerini görüyor, onların yaşama sevinçlerini yüksek tutarak hayata sarılmalarından büyük mutluluk duyuyoruz. İnsanı merkeze alan ve 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' anlayışını ilke edinmiş bir medeniyetin mensupları olarak bizler, her konuda özel çocuklarımızın hizmetindeyiz. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Onların gözlerindeki ışık, yüzlerindeki tebessüm bize güç ve umut veriyor. Başta her an desteklerini yanımızda hissettiğimiz devlet büyüklerimiz olmak üzere eğitim süreçlerini özveri ve gayretle yürüten eğitim ailemizin tüm bireylerine, velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum."

25 Ağustos Cuma günü yaz kurslarını tamamlayacak olan öğrenciler, pasta keserek tatil sevinçlerini Gümüş'le paylaştı.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3