Eriş; “Hata Söz Konusu Değil”

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Levent Eriş, tesislerde basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Fethiyespor karşılaşmasında; “Kulübümüzün yaptığı bir hata söz konusu değil” dedi.

Eklenme: 22 09 2023 Saat: 17:36

Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam, “Şuana kadar çok güzel bir 12 puan topladık. Önümüzdeki 4 maçtan alacağımız en az 8 puanla şampiyonluğun en iddialı takımı olduğumuzu herkese gösteririz” dedi.

Sezona çok iyi bir başlangıç yaptıklarını ve bu durumdan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Eriş; “İnegölspor’u mağlup edip 4’te 4 yapmak istemiştik. Bu hedefimizi tutturmaktan büyük keyif aldık. İlerleyen haftalarda farklı skorlarda olacaktır. Ama bizim aslında ne kadar değerli takımları mağlup ettiğimiz ilerleyen haftalarda daha iyi anlaşılacaktır. Karşımızda sıradan oyuncuların olmadığı ama henüz takım olamamış bir takım vardı. Biz oynadığımız her maça galibiyet parolası ile çıktık. Ayrıca maç günü benim doğum günümdü, o gün futbolcularımızın galibiyeti bana ve tüm varlığını bu kulübe harcayan sayım Cengiz Aygün’e hediye etmesi çok önemliydi” diye konuştu.

Eriş; “Fethiyespor maçında kulübümüzün yaptığı bir hata söz konusu değil. Sayın müdürümüzün hazırladığı esame listesi var. Bu listede 5 tane yaş kriterine uygun oyuncumuz var. Bunun neresinde bizim hatamız var bilmiyoruz. Yapılan bir hata ve sahaya yansıyan bir durum yok. Sadece bizim müdürümüz ve federasyon yetkilileri arasında yapılan yazışmalar ve sistemsel bir hata var. Maç sahada kazanılsın. Oyuncularımızın ve bizim alın terimiz var. Orada bize yapılmış çirkinlikler var. Maç sahada kazanılır. Biz yolumuza devam ediyoruz.”

Haber-İstiklal Gazetesi


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3