EN ANLAMLI KARE

Kastamonu cemiyetçiliğinin amiral gemisi Kas-Der ile çatı kuruluşu Kas-Kon tarafından organize edilen “Kastamonu Buluşması”, Kastamonulu değerleri bir araya getirdi.

Eklenme: 25 09 2023 Saat: 14:33

24 Eylül Pazar Günü Beykoz Spor Ormanı’nda gerçekleşen programda konuşan Kas-Der Genel Başkanı Remzi Şen, “Bu yıl İlk kez Kas-Kon ile birlikte Kastamonu Günlerini Yenikapı’da 5-8 Eylül tarihlerinde gerçekleştireceklerini belirterek, Bu büyük buluşmada sadece Kastamonulu hemşerilerimiz değil, Kastamonu dostlarını da bekliyoruz. Bu vesileyle Kas-Kon Genel Başkanı Mehmet Alver ve ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Artık Mızrak Çuvala Sığmıyor

Programda konuşan Kas-Der Genel Başkanı Remzi Şen, İstanbul’un fethinden bu yana, bu kentin gelişiminde pay sahibi olan Kastamonuluların seçim döneminde unutulduğuna dikkat çekerek,artık mızrak çuvala sığmıyor. Yüzde 9’nu temsil ettiğimizi bu kenttin yönetim kadrolarında söz sahibi olmalıyız. Bugün Bağcılar Belediye Başkanımız Abdullah Özdemir’in çalışmalarına, Darıca’da Muzaffer Bıyık başkanımızın çalışmalarına bakıldığında demek ki fırsat tanındığında, görev ve sorumluluk verildiğinde Kastamonulu elinden gelenin en güzelini o kentte yaşayanlara sunuyor. Bizim de artık kendi çocuğumuza destek olmak, görevlerinde torpil değil, liyakatleriyle var olmaları için çaba sarf edecek bu uğurda çalışacağız. Bu vesileyle organizasyona emek veren, katılımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum diye konuştu.

Programa; Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar, Doğanyurt Belediye Ahmet Kaya, Murat Başesgioğlu, Prof. Dr. Nurettin Yiğit, İçdaş Aş Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Aslan, Siyasi parti, STK temsilcileri katıldı.

Haber-İSTAMONU


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3