AMATÖR'ÜN 3 PROFESYONEL İSMİ

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun (TASKK) 19. Olağan Genel Kurulunda mevcut Başkan Ali Düşmez yeniden ve 5. Kez Genel Başkan seçildi. Gençlik Spor Bakanı Osman Aşkın Bakın katıldığı kongre 21 Ekim Cumartesi günü Ankarada gerçekleşti.

Eklenme: 24 10 2023 Saat: 11:07

TASKK Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu yönetim listesinde ise iki Kastamonulu isim yer aldı.

Dudulluspor Başkanı Ali Yazlı ile Alibeyköy Spor Başkanı Metin Çırpan listede yer alırken, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu adına Genel Kurul Delegesi olarak ise diğer bir hemşerimiz ve Kartalpaşa Spor Başkanı Kubilay Salihvatandaş yer aldı.

Amatör'ün 3 profesyonel ismin açıklamaları ise şöyle;

Ali Yazlı; “Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'nun Ankara'da yapılan 19. Olağan Genel Kurulu'nda bizleri aday gösteren Ali Düşmez beye ve Yönetim Kurulu üyeliğine layık gören TASKK delegelerine teşekkür ederim.”

Metin Çırpan; “TASKK 19. Olağan Genel Kurulunda şahsımı TASKK Denetleme Kurulu Asıl Üyeliğine layık gören Genel Başkanım Sayın Ali Düşmez’e teşekkür ederim. TASKK yönetimine ve kurullara seçilen tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.”

Kubilay Salihvatandaş; “Türkiye Amatör Kulüpleri Konfederasyonu Genel Kuruluna İstanbul Amatör Spor Kulüpleri federasyonu delegesi olarak katıldık. Yeniden seçilen Ali Düşmez Başkanıma ve Yönetimine başarılarının devamını dilerim."

Haber-İSTAMONU


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3