Çatalzeytin'de 100. Yıl Coşkusu

Çatalzeytin Belediyesi tarafından, Cumhuriyet’in 100. Yıl Kutlamaları coşkuyla gerçekleşti.

Eklenme: 30 10 2023 Saat: 16:40

Çatalzeytin Belediyesi Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. Yıl yakışacak şekilde Meydanda çeşitli etkinlikler düzenlendi. Etkinlik, İş Adamı Ali Kütük tarafından Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşları için Kur’an tilaveti okunmasıyla başladı. Gerçekleşen etkinliğin büyük konuğu ise sanatçı Ahmet Şafak oldu.

Çatalzeytin ilçe Kaymakamı Enis Akdağoğlu; “Vatan uğruna canlarını feda etmiş aziz şehitlerimizi rahmetle, canlarını ortaya koymuş gazilerimizi minnetle, yad ediyorum. Bu bilinçle cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir; “Bugüne emek veren tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, değerli velilerimize ve katılımlarından dolayı tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Bu vesileyle başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Cumhuriyetimizi bizlere armağan eden gazilerimizi ve şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. Asırlık Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun.”

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen programı ilçe Kaymakamı Enis Akdağoğlu, Belediye Başkanı Ahmet Demir, Seydiler Belediye Başkanı Mehmet Erdoğan, kurum amirleri, iş adamı Ali Kütük, Hasan Kuz, Aziz Bıyıklı, Sela Topçu, Mehmet Conoğlu, Altan Aygün, Safinaz Karatepe, Yenibeyler Köyü Derneği Başkanı Tolga Acar, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Karadeniz ve halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Sunuculuğunu Emin Özmen’in yaptığı konserde; Kastamonu Atabeygazi Mehteran Takımı, Grup İz, Ahmet Şafak ve DJ Burkay Bahadır sahne aldılar, konser saat 23.30’da sona erdi.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3