Öztürk, Güven Tazeledi

Sevim Öztürk güven tazeleyerek yeniden Harmangeriş ve Civar Köyleri Sosyal Yardımlaşma Ve Kültür Derneği Başkanlığına seçildi.

Eklenme: 22 11 2023 Saat: 13:04

Harmangeriş ve Civar Köyleri Sosyal Yardımlaşma Ve Kültür Derneği Genel Kurulu gerçekleşti.

Gerçekleşen Genel Kurulda mevcut Genel Başkan Sevim Öztürk güven tazeleyerek başkanlık görevine devam etti.

Üyelerin katılımıyla gerçekleşen Genel Kurulda Divan Başkanlığı’nı kurucu üye ve ilk dernek başkanı Yaşar Gülcan yaptı.

Genel Başkan Sevim Öztürk; “Harmangeriş ve Civar Köyleri Sosyal Yardımlaşma Ve Kültür Derneği üyelerine öncelikle genel kurula katılım destekleri için teşekkür ederim. Yeni dönemde görev alan yönetim kurulu ile birlikte yapılacak yeni projeler, yeni çalışmalar için kendilerinden her zaman olduğu gibi desteklerin sunmalarını bekliyoruz” dedi.

Genel Kurulda derneğe destek amaçlı hazırlanan kardelen çiçeklerinin basılı olduğu bardakları tanıtan Başkan Öztürk; “30 Haziran 2023 tarihinde derneğimizin adı adına aldığı Harmangeriş köy meydanında yapılan bayram şenliğinde bu bardaklar tanıtım amaçlı hazırlandı ve hemşerilerimizle paylaştık. Şenpazar ilçesinin güzel kardelen çiçeklerinin basılı olduğu bardaklarımızla hedefimiz önce üyelerimizin sonra da tüm hemşerilerimizin masalarında yer almak ve derneğe gelir sağlamak.”

Sevim Öztürk’ün Başkan olarak seçildiği yönetim listesi ise şu şekilde; Ali Günyol, Hasan Çelen, Mehmet Işık, Emre Alan, Seçkin Kılıç, İsmet Gülcan, Güler Can, Necati Coşkun, Ziya Özcan, Kemal Ünlü, Erdal Alan, Ziya Aydoğan, Sedat Çar, Birsen Özen, Tuncay Say, Ümit Alkın, Pınar Ercan, Furkan Gülcan, Ezgi Beyza Öztürk Eler.

Haber-İSTAMONU


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3