ONLAR ÜŞÜMSİN DİYE

Türk Kızılay Kastamonu İl Başkanlığı ve Ataşehir Şube Başkanlığı Devrekani ilçesinde Yunus Emre İlkokulu ve Şenlik Mustafa Kaya YİBO öğrencileriyle başta olmak üzere Kastamonu’ da 2 bin adet mont ve bot dağıttı.

Eklenme: 24 11 2023 Saat: 12:42

Türk Kızılay Kastamonu İl Başkanlığı ve Ataşehir Şube Başkanlığı koordinasyonunda Devrekani ilçemizde Yunus Emre İlkokulu ve Şenlik Mustafa Kaya YİBO öğrencileriyle başlanarak Kastamonu’ da 2000 adet mont ve bot hediye edildi. Ayrıca Balıkesir Kızılay İl Başkanlığı da öğrencilere yardımcı kitaplar hediye ettiler.

Türk Kızılay Kastamonu İl Başkanı Sabit Tavil, “İhtiyaç sahibi birinin yüzünde gülümseme olabilmenin, bir sıkıntının, derdin ortağı olabilmenin mutluluğu paha biçilemezdir. Bugün hediye ve bağışları ile geleceğimiz olan çocuklarımızın yüzünde tebessüme sebep olan Kardeş Şubemiz Ataşehir Şube Başkanlığına, Balıkesir Kızılay İl Başkanlığına ve bağışçılarına Kızılay ailemiz adına kalbi şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Organizasyona Ataşehir Şube Başkanı Talha Keleş ve Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Dağ, Ebubekir Uçar, Emlak Konut Genel Müdür Danışmanı Ercan Alioğlu, Balıkesir Kızılay İl Başkanı Burak Kelemençe ve Devrekani İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Görür katıldı.

 

 


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3