MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜ 3 KAT ARTTIRDI

Pınarbaşılı ticari gayrimenkul danışmanı Selim Sade, eşi Şüheda Sade ile birlikte Kastamonulu çözüm ortaklarını artırma hedefi taşıdığını kaydetti. 5 Yılda müşteri portföyümüzü 3 kat arttırdık diye konuştu.

Eklenme: 26 12 2023 Saat: 16:31

Bankacılık sektöründeki 16 yıllık deneyiminin ardından 2020’den beri Sadeteam bünyesinde faaliyet gösterdiğini bildiren Sade, “Endüstriyel ve ticari alandaki arsa, fabrika ile depo alım satım ve kiralamaları uzmanlık alanımı oluşturuyor. Ağırlıkta İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında çalışmalarımı sürdürüyorum. Partnerlerimizle iş birliği içerisinde olarak tüm İstanbul geneline hizmet ağımızı ulaştırabiliyoruz. Hedefim daha çok hemşerimle çözüm ortaklığı sürdürebilmek.” dedi.

Gayrimenkul danışmanı Selim Sade, bankacılık sektöründe ticari alanda edindiği tecrübeyi aktarabilmek adına gayrimenkul sektörüne yöneldiğini anımsatarak şunları söyledi: “KOBİ’lerle uzun süren çalışmalarım neticesinde, büyüme aşamasındaki firmaların yeni arayışlar içerisinde olduğunu gördüm. Yıllardır güvene dayalı süren çalışmalarımı aktarabileceğim bir alan olduğu için gayrimenkul sektörüne yöneldim. Amerika’da da geçerli olan ACP-Akretide Ticari Profesyonel Sertifikasının yanı sıra firma bünyesindeki çok sayıda eğitime katılım sağladım. Uzmanlaşmak bizim alanımızda çok önemli. Piyasa analizinin yapılması, rayiç bedel tespiti gibi çok kapsamlı bir çalışma sonrası çözüm ortaklarımıza çok kapsamlı bir rapor sunuyoruz. Arsa, fabrika, işetme, depo gibi alanlarda uzmanlık bölgem İstanbul Avrupa Yakası ve Arnavutköy civarı. Anadolu Yakasında olan ihtiyaçları da o bölgedeki partnerimle irtibat halinde olarak çözüme kavuşturuyoruz. Ticari kullanımlı gayrimenkullerin tüm özelliklerini bilmek gerekirken, aynı zamanda bu alanda yatırım yapacak olan yatırımcıların dikkat etmesi gereken hususlarda danışmanlık veriyoruz. Tüm Kastamonulu hemşerilerime bu konuda destek vermeye hazırım.sadeteam.com üzerinden iletişime geçilebilir.”

Aslen Pınarbaşılı olan Selim Sade 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini 2001 yılında tamamladı. 2014-2020 yılları arasında özel bir bankada pazarlama ve faktöring alanlarında çalışmalarını sürdürdü. 2020’den beri Sadeteam ticari gayrimenkul uzmanı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

 


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3