GÜVEN TAZELEDİLER

7 ocak Pazar günü İstanbul’da yoğun genel kurul mesai sonrası Bozkurt Koçacam Köyü Derneği’nde Mehmet Akın, Daday Kayı Köyü Derneği’nde Mustafa Umur, Çatalzeytin Karacakaya Gönüllüleri Derneği’nde ise Menderes Demir yeniden başkan seçilen isimler oldu.

Eklenme: 08 01 2024 Saat: 11:47

Kağıthane’de faaliyet gösteren Bozkurt Kocaçam Köyü Derneği Olağan Genel Kurulu sonunda mevcut Başkan Mehmet Akın yeniden başkanlığa seçildi.

Daday Kayı Köyü Derneği Olağan Genel Kurulu ise Kayı Köylü İş adamı Kâmil Şan’a ait ve Gaziosmanpaşa’da bulunan Avrupa Gold Düğün Salonunda gerçekleşti, Hikmet Şahin’in divan başkanlığını, İsmail Selalmaz ve Hüseyin Sevim’in katip üyeliklerini yaptığı kongreye tek listeyle gidildi. Mevcut Başkan Mustafa Umur bir kez daha başkan seçildi.

Geçtiğimiz yıl kurulan Çatalzeytin Karacakaya Gönüllüleri Derneği ise yaklaşık 800 kişinin katıldığı dev bir Genel Kurul’a imza attı. Mevcut Başkan Menderes Demir’in yeniden başkan seçildiği Genel Kurul’a Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Yardımcısı Nurcan Öztürkmen, Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir, Çatalzeytin Dernek Başkanı Cemal Demir ve çok sayıda hemşerimiz hazır bulundu.

 


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3