YENİBEYLERLİ BİLGİNLER YARIŞACAK

2005 yılında İstanbul’da kurulan Çatalzeytin Yenibeyler Köyü Derneği tarafından Bilginler Yarışıyor isimli bilgi yarışması düzenlenecek. Programın ana sponsorluğunu ise Güven Mermer üstlenecek.

Eklenme: 25 01 2024 Saat: 17:32

Başkanlığını Asım Mardin’in yaptığı Yenibeyler Köyü Derneği 4 Şubat Pazar günü saat 17.00’da Gaziosmanpaşa Kültür Merkezi’nde 7. ve 8. Sınıflar için bilgi yarışması düzenleyecek.

Gazetemiz Medya sponsorluğunu ve organizasyonuyla gerçekleşecek yarışma için konuşan Yenibeyler Köyü Derneği Başkanı Asım Mardin; “Düzenleyeceğimiz Bilgi yarışmasında 1.Takıma Tablet, 2.,3. ve 4. takımlara ise kitap ve okul setleri verilecek. Tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Asım Mardin; “Düzenlenecek olan bu programın ardından, yarışmalara devam edeceğiz Gaziosmanpaşa’da bulunan diğer derneklerle yarışmayı genişleteceğiz” dedi.

Güven Mermer Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sevgi Bıyıklı; “Çatalzeytin Yenibeyler Köyü Derneği tarafından düzenlenecek olan bilgi yarışması için dernek başkanı ve yönetimine çok teşekkür ederim. Aradaki iletişim bağının güçlenmesi için bu tarz etkinliklerle hemşerileri bir araya toplanması buna vakit ayrılması çok kıymetli. Tüm üyelerimizi bu güzel organizasyona bekliyoruz.”

JÜRİ DE AĞIR İSİMLER

Modern Eğitim Dünyası (MED) ve Form Eğitim Kurumlarının Genel Müdürü Sezai Eyüpoğlu, Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü hemşerimiz Emre Kılıç, 92.00 Kral Fm'in sabah kuşağı programcısı "Türkiye'yi Uyandıran Adam" Gönül Dostu Şener yer alacak.


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3